Při odběru nad 1.500 Kč DOPRAVA ZDARMA

NAPSALI O NÁS

2019-08-29 - noviny-napsali o nás_1To, že jsou produkty značky TESLA opravdu skvělé, netvrdíme pouze my, ale řada renomovaných a nezávislých serverů, jako jsou např. Novinky.cz nebo Parabola.cz.
Dalším důkazem oblíbenosti našich produktů je fakt, že se drží na horních příčkách na Heureka.cz, Alza.cz, CZC.cz, Mall.cz a dalších.

 

 

 


Český robotický vysavač TESLA v testu: RoboStar T80 Pro funguje i bez Wi-FiinSmart - logo

18.10.2019

Robotické vysavače se model od modelu liší. Rozdílné jsou způsoby navigace v prostoru, výkon, způsob ovládání, některé mají navíc možnost mopování, a to je jen malý zlomek dlouhého seznamu. Na modelu robovysavače TESLA T80 Pro nás konkrétně zaujala trojice vlastností:

Robotický vysavač umí nejen vysávat, ale i vytírat s mopem.
Ke svému správnému fungování nepotřebuje Wi-Fi připojení a není tak potenciální bezpečnostní hrozbou.
TESLA (psáno velkými písmeny) je českou značkou.

 

TESLA T80 Pro na českém trhu vychází přibližně na 6 500 Kč a patří tak do levnější střední třídy robotických vysavačů. Dodávaný je v šedé barvě s prvky z kartáčovaného hliníku, přičemž barevná kombinace působí poměrně nenápadně. Nejen alergici pak ocení trojúrovňovou HEPA filtraci a bezsáčkový design.


veselé bydlení.cz - logoNejlepší pomalé hrnce – Slow cooker na pomalé vaření

Někdo by okamžitě mohl namítat, že pomalá příprava jídla do kuchyně v dnešní době nepatří a že všechno musí šlapat rychle a svižně. Možná ano, možná ne. Pomalé vaření má svoje výhody a rozhodně nejde o nějaký moderní výmysl.

Samozřejmě, rychlost do kuchyně bezpochyby patří a stále je nutností. Přece jen konzumní společnost a celkově gastronomie si rychlou přípravu jídla vyžaduje. Pomalý hrnec je ale drobnou výjimkou.

Hrnec na první pohled nepůsobí nijak výjimečně. Je možné ho přirovnat ke klasickému hrnci. Rozdíl nastává až v jeho konstrukci. Skládá se z vybíratelné nádoby, pokrývky a samozřejmě nechybějí ovládací prvky jako termostat či časovač. 


TOP 10 nejprodávanějších set-top boxů pro české DVB-T2televizni web.cz - logo

16.08.2019

Prodejní výsledky za jednotlivé výrobky, potažmo jednotlivé set-top boxové značky, se oficiálně nikde nedozvíte. Jedinou cestou jak dospět k tomu, co je na domácím trhu nejprodávanější a tudíž také nejpopulárnější jsou statistky velkých elektronických obchodů zveřejňované zejména jako upoutávka pro další zájemce.

Jestliže si prodej set-top boxů ve vybraných velkých českých elektronických obchodech shrneme, jsou nejprodávanějšími značkami Strong a TESLA každá zastoupená ve výše zmiňovaných TOP 10 celkem sedmi výrobky.


televizni web.cz - logoMultimediální přehrávač se set-top boxem TESLA TEH-500
míří na běžného zákazníka

23.07.2019

TESLA TEH 500 a ovladač (1)Drobný multimediální přehrávač s tunerem DVB-T/T2 a operačním systémem Android má velmi dobrou výbavu, předinstalované české aplikace a práci s obsahem v rozlišení Ultra HD (4K), který může jít i z tuneru DVB-T2.

Tesla TEH-500 může snadno rozšířit nejen váš jednoduchý televizor, ale i váš chytrý televizor, a to o aplikace, které v něm nemáte. A samozřejmě rozšíří i váš televizor nekompatibilní s nadcházejícím DVB-T2. Pokud se samozřejmě smíříte s tím, že nejde o klasický dedikovaný set-top box s rychlým startem, ale o něco, co umožňuje přidávat nové funkce. Obrazově na tom nejspíše vyděláte, protože tady se TEH-500 činí a na českém DVB-T2 si nezadá s televizorem za desítky tisíc.


parabola.cz - logoTESLA TEH-500 hybridní DVB-T2/C box s Androidem

20.07.2019

TESLA TEH 500 a ovladač (1)Tesla TEH-500 je multimediální box s hybridním DVB-T2/C tunerem a operačním systémem Android 7.1,2, cílem je nejen příjem DVB-T2/HEVC nebo DVB-C kanálů v DTV aplikaci Androidu, nahrávání oblíbených pořadů na externí disk a odložené vysílání timeshift, ale také možnost instalace a používání různých apk z Google play či jiných včetně Kodi, to je instalováno v custom TV center ve verzi 17.6 s předinstalovanými aplikacemi iVysílání, PrimaPlay, Markíza, JOJ, Stream TV a mnoha dalšími.

Android boxů s hybridním tunerem zase na trhu tolik není, takže osobně si myslím, že Tesla TEH-500 může “tuto díru spolehlivě zalepit“ spojení DTV s Androidem funguje bezproblémově a ještě je možné stahovat další aplikace třetích stran buď z Google play nebo addony pro Kodi. Příjem terestriálního vysílání DVB-T2 HEVC v České republice box zvládá na jedničku, včetně EPG. HbbTV v žádném Androidu není dostupné, takže můžete využít podobné aplikace z Androidu například iVysílání ČT, iPrima, Nova archiv atd. Jako PVR je přístroj rovněž bezproblémový nahrává, přehrává, to co potřebujeme, podporuje DLNA.


Multifunkční tlakový hrnec TESLA EliteCook - to je pohodlí v kuchyni

Po nějaké době se chci k recenzi ještě vrátit a hrnec vám připomenout., Čím déle ho totiž používám, tím víc jsem z něj nadšená a přípravu spousty jídel si bez něj už neumím ani představit. Obzvláště teď, kdy venku panují velká vedra, myslím, že by spousta žen takový hrnec uvítala. Vaření v multifunkčním hrnci nás totiž zbavuje nepříjemného horka při vaření na klasickém sporáku (obzvláště u toho plynového). Pokud se tedy v horkém počasí necítíte v kuchyni moc příjemně, nastal čas vyzkoušet multifunkční hrnec. Horká léta budou asi čím dál častější,a využití hrnec najde i na každé chalupě, a věřte, že když si na něj zvyknete, prakticky ho nebudete ze stolu uklízet.

Já si vaření v multifunkčním hrnci celkem užívám, šetří opravdu spoustu energie a času,a protože mám velký sporák na plyn – v horku jako je v těchto dnech opravdu oceňuji, že hrnec nevydává žádné sálavé teplo. Pokud rádi vaříte, nebo jezdíte na chalupu, nebo chcete ušetřit energii a hlavně čas strávený v kuchyni, určitě zkuste Tesla multifunkční hrnec (který jako jediný má menu na přední straně v českém jazyce).


novinky.cz - logoRobotický vysavač zvládne nejenom vysát prach, ale také vytřít

19.06.2019

Robotické vysavače se nenápadně vkradly do našich domovů a starají se v nich o čistotu v době, kdy jsme pryč. Některé z nich ale mohou nejenom vysávat prach, zvládnou rovněž vytřít. Potřebují k tomu naplnit nádržku vodou a nasadit speciální utěrku. O zbytek se postarají samy.

Robotický vysavač RoboStar T80 PRO si díky efektivní Smart gyroskopické navigaci dokáže vypočítat ideální trasu po domácnosti. Jeho úklid lze naplánovat na celý týden, každý den individuálně.

 

 


parabola.cz - logoTESLA MediaBox QX4 - OTT box pro Skylink Live TV

01.06.2019

Po stránce hardwaru je to klasický Android box s Androidem Nougat 7.1.2., kde o pohon se stará čtyřjádrový 64bitový procesor 2.0 GHz s architekturou AArch64 a 5 jádrový grafický procesor ARM Mali-450. Z těchto klíčových vlastností nám jasně vyplývá podpora 4K Ultra HD rozlišení včetně podpory formátu HDR10 pro lepší barvy, HLG ale také VP9. Když to vše shrneme tak čtyřjádrový procesor, grafika Mali-450 a to vše s 2 GB operační paměti a 16 GB velkým interním úložištěm se nám postará o bezproblémový a rychlý provoz boxu. V provozu se přístroj nehřeje.

TESLA MediaBox QX4 - OTT box pro Skylink LiveTV je zařízením, které vám umožní přístup k programové nabídce Skylinku i bez satelitního přijímače a paraboly, obsluha je jednoduchá a intuitivní, zvládnutelná každým zákazníkem, pro připojeni vám postačuje připojení 10 Mbit/s a u některých mobilních operátorů dokonce neplatíte za vyčerpaná data, box se službou můžete využívat bez problémů po celé EU. Přepínání kanálů do 2 sekund, kvalita streamovaných programů velmi dobrá. Zpoždění oproti Live TV přibližně 12 vteřin. Nabídku v přístroji můžete rozšířit i o Kodi a další aplikace třetích stran z Google play nebo i jiných, to ovšem bez záruky


Multifunkční elektrický tlakový hrnec TESLA EliteCook K50 dělá z vaření příjemnou chvilku. Úspora času i energie je ohromná.

25.04.2019

Moc ráda vařím. A protože mám hodně velkou rodinu, vařím často a ve velkém množství. Nejraději pro rodinu vařím českou kuchyni, i když se nevyhýbám různým druhům jídel a kuchyní, tu českou mám nejraději. Proto jsem měla velkou radost, když jsem dostala možnost vyzkoušet vaření v Multifunkčním tlakovém hrnci TESLA EliteCook K50.

Multifunkční hrnec jsem už na vaření vyzkoušela dříve od jiné značky, nebyl ale tlakový a měl úplně jiné provedení. Hrnec TESLA EliteCook K50 mne zaujal na první pohled – má příjemný design, hodí se do každé kuchyně – hlavně ale – a to je pro mne velmi důležité – má tlačítka na předním panelu v českém jazyce. Za to jsem velmi ráda, nemusím totiž honem přemýšlet, které tlačítko mám zmáčknout. Ovládání v českém jazyce je velmi vhodné i pro starší generaci. Mám už poměrně staré rodiče, a maminka si zkusila v TESLA EliteCook vařit a je nadšená – anglicky totiž neumí, a teď má konečně ovládání v češtině.

Hodnocení obchodu