Značku TESLA získala firma INTER-SAT LTD v roce 2011 s cílem navázat na tradici a hodnotu, kterou má mezi českými spotřebiteli přes 70 let. V nabídce nyní můžete objevit řadu kvalitních spotřebičů do domácnosti, které vám ušetří čas i peníze. Robotické vysavače, multifunkční elektrické hrnce, set-top boxy a antény pro příjem DVB-T2 vysílání, multimediální centra, soundbary, GSM alarm a další. Samozřejmostí je široké příslušenství pro všechny produkty.

dálkový ovladač

TESLA SecureQ i7
  • vhodný pro TESLA SecureQ i7
  • obsahuje 4 tlačítka pro obsluhu TESLA SecureQ i7
  • kovové provedení s krytkou tlačítek
  • možno použít také pro jiné systémy pracující s frekvencí 433 MHz
Celková aktivace

Aktivuje alarm pro situaci, kdy není nikdo doma. Všechna čidla jsou aktivní a na hlavní jednotce alarmu bude pomalu blikat zelená dioda.

 

Částečná aktivace

Aktivuje alarm pro situaci, kdy je někdo doma, tedy vnitřní čidla jsou deaktivována a aktivní zůstávají pouze venkovní čidla. Lidé uvnitř se tak mohou pohodlně pohybovat bez aktivace poplachu, ale kdokoliv, kdo by se pokusil do domu proniknout zvenčí, spustí poplach.

Deaktivace

Deaktivuje všechna čidla i hlavní jednotku, na které bude souvisle svítit zelená dioda.

 

Alarm (SOS tlačítko)

Aktivuje okamžitý nouzový poplach, např. v případě loupežného přepadení za situace, kdy je alarm vypnutý v deaktivovaném režimu. Na hlavní jednotce alarmu bude blikat červená dioda a systém vyvolá poplach, odešle SMS zprávy a vytočí přednastavená čísla pro oznámení poplachu